2016 Koton Bayan Mont Ve Kaban Modelleri
24.11.2014 17:16:41 tarihinde Yönetici tarafından eklendi.
1456 defa okundu.

2016 Koton Bayan Mont Ve Kaban Modelleri

Havaların soğuması ile insanların en büyük problemlerinden biride montlar oldu. Eski montlar dolaptan çıktı. Erkekler için çok fark etmese de kadınlar için geçen yılın montlarını dolaptan çıkartıp giymek bazen çekici gelmeyebiliyor.


2016 Koton Bayan Mont Ve Kaban Modelleri

Havaların soğuması ile insanların en büyük problemlerinden biride montlar oldu. Eski montlar dolaptan çıktı. Erkekler için çok fark etmese de kadınlar için geçen yılın montlarını dolaptan çıkartıp giymek bazen çekici gelmeyebiliyor. Çünkü erkek montları her yıl birbirine benzer çıkıyor. Elbette yeni ve farklı ürünler olsa da genel itibari ile aynı oluyor. Fakat kadınlar için bir yılda bile birçok model çıkarken, bir yıl sonra çok daha fazla mont kaban modelleri çıkıyor.

Soğuyan havalar aynı istikrarını korumayınca birçok firma indirime gitti. Fakat indirime giren firmalar arasında en şık modelleri çıkaran yine koton oldu. Bir montun şıklığı kadar yapısı ve kullanışlı olması da önemlidir. Her ne kadar her yıl yeni montlar çıksa da geçen yılın montları da farklı kıyafetler ile kombinlenmek için dolapta hazır bekletilir. Bu bekleme süresinde ve kullanım boyunca kalitesini koruması gerekir. Koton bunların hepsini sağlan tek firma.

2016 Bayan Mont Kaban Modelleri

Kadınlar her zaman seçim yapmakta zorlanırlar. Özellikle bu seçim kıyafet ve mont kabangibi her hafta alınan bir parça değilse seçim yapmak çok daha zorlanır. Çünkü alınan kabanın hem kıyafet tarzına, hem de ayakkabılarına uyması gerekir. Örneğin sürekli koyu renkler giyen bir insan gidip çok dikkat çene bir renk alırsa diğer kıyafetleri ile onu kombin etmesi oldukça zor olabilir.

Bir de yaşına göre mont seçmek gerekir. Seçilen montların türü kişilerin yaşları ile ne kadar uyumlu olursa üzerine o kadar yakışır. 2016 mont kaban modelleri arasında bu yıl en çok dikkat çekenler ise yakalarında kürk detayı olanlar. Özellikle çıkarılıp takılabilen modelde olan ve çıkarıldığında da kullanılabilen mont modelleri oldukça revaçta.

Koton Bayan Mont koton bayan yelek koton bayanYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik


  Editörün Seçtikleri

  Çok OkunanlarBumerang - Yazarkafe
giyinme odası -

leke tedavisi- iptv server - ünlü sözleri -