Kadın , Stil, Moda ve Dekorasyon Üzerine Herşey
13.06.2016 15:49:41 tarihinde admin tarafından eklendi.
798 defa okundu.

Kadın , Stil, Moda ve Dekorasyon Üzerine Herşey

Yayın hayatına 2 yıl önce başlayan modasev.com Moda ve Stil konusunda takibi zor bilgileri bir araya toplayarak dünyanın dört bir yanındaki gelişmeleri anlık olarak kullanıcılarıyla paylaşıyor.


Kadın , Stil, Moda ve Dekorasyon Üzerine Herşey

Yayın hayatına 2 yıl önce başlayan modasev.com Moda ve Stil konusunda takibi zor bilgileri bir araya toplayarak dünyanın dört bir yanındaki gelişmeleri anlık olarak kullanıcılarıyla paylaşıyor. Tesettür giyim kategorisinde de paylaşımlar yapan modasev, kullanıcılarına markaların son modelleri, yılın tesettür trendleri, tasarım çizgileri ve renkleri konusunda da bilgiler veriyor.
Geriye takipçilerinin arkalarına yaslanıp gelişmeleri takip etmesi kalıyor. Kadına dair her şeyin bulunabileceği sitede sağlıklı kalarak nasıl zayıflanacağı, günlük hayatta karşılaşılan ve pek önemsenmeyen sağlık açısından olumsuzluk teşkil eden durumlara da yer veriliyor. Bu nedenle olsa gerek sitenin gerek Facebook’ta gerekse Twitter’ da kadın takipçilerinin oranı erkek takipçilere göre hayli fazla. Moda dedikten sonra Fashion Week’ e değinmeden olmaz. Tüm ülkelerde 2016 moda haftaları tüm hızıyla sürerken, Fashion Week Milano 2016 için ülkelerin adayları tek tek belli olmaya başlıyor. Milano bileti alacak katılımcılar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Modasev, takip eden kullanıcılarına Milano adayları hakkında bilgiler verirken aynı zamanda Kadın, Moda, Stil ve dekorasyon hakkında da birbirinden pratik bilgiler veriyor.
Sitede tüm bu bilgilerin yanında birbirinden renkli mobilya ve dekorasyon dizaynlarına yılın peyzaj trendlerine de ulaşmak mümkün. Dünyanın heryerinden derlenen dekorasyon fikirleri takipçilerin bakış açılarını değiştiriyor ve yepyeni mekanlar oluşturmasına olanak sağlıyor. Rengarenk tasarımlara ait fotoğraflara bakarken hem içerik anlamında sizi doyuracak hem de keyifli vakit geçirebileceğiniz bir site, modasev.
YORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik


  Editörün Seçtikleri

  Çok OkunanlarBumerang - Yazarkafe