Ankara’nın Prestiji OneTowerAvm
09.02.2016 19:35:18 tarihinde admin tarafından eklendi.
1308 defa okundu.

Ankara’nın Prestiji OneTowerAvm

Ankara’nın en prestijlialışveriş ve yaşam merkezi OneTowerAvm her yönüyle eşsiz bir cazibe merkezi haline geliyor.


Ankara’nın Prestiji OneTowerAvm

Ankara’nın Prestiji OneTowerAvm

Ankara’nın en prestijlialışveriş ve yaşam merkezi  OneTowerAvm her yönüyle eşsiz bir cazibe merkezi haline geliyor. OneTowerShopping Center, seçkin zevkleri alışveriş keyfiyle buluşturan eksiksiz konseptiyle sizlerin hizmetinizde. OneTowerAnkara’nın farklı bir yüzü haline gelmiştir.  Geniş çekim alanıyla beğeni toplayan ve artarak devam eden popülerliğiyle ulaştığı kişi sayısını artmaktadır. Eğlence, moda ve yaşam da fark yaratan bir alışveriş merkezi haline gelmiştir. Modanın en gözde mağazalarını, en yeni trendlerini, eğlencenin en ilgi çekici yönünü ve en lezzetli yemeklerin bulunduğu eşsiz restoranların tadını tek bir noktada yaşamak istiyorsanız OneTower alışveriş merkezi sizin için vazgeçilmez bir durak haline gelecek.
 

Sosyal yaşamın bölgedeki merkezi haline gelen ve bu kapsamda alışverişlerinizi bol ve keyifli hale getirmek için acele edin! Restoranlar da alışveriş merkezi içerisinde yer aldığı için sadece alışveriş için değil, istediğiniz zaman yemek yemeye gidebileceğiniz eşsiz manzaralı restoranlara sahiptir. Çankaya OneTower alışveriş merkezi, konumu ve çevre güzellikleri ile kurulduğu ilk günden bu zamana kadar ziyaretçilerinin gönlünü fethediyor. Ayrıca Ankara’nın giderek genişleyen ve gelişen yapısından da ötürü en iyi avmtercihlerinden olmaya da devam ediyor.OneTower Alışveriş ve Yaşam Merkezinde eğlence ve mutluluk hepsini aynı anda yaşayacaksınız. Sizin ve çocukların yüzlerinden gülümseme eksik olmayacak, sevdiklerinizle birlikte keyifli dakikalar yaşayacaksınız.
 

Oran OneTowerAvm

Kolay erişilebilirliği sahip tasarımıyla geniş ve rahat iç tasarımı, güvenliği ve doğanın canlı renklerini temel alan Oran OneTower alışveriş merkezi ziyaretçiler üzerinde pozitif bir etki bırakıyor. Ferah bir iç tasarıma sahip olmasında büyük rol oynayan extraclear özelliğine sahip özel camları sayesinde, güneş ışığının tüm renklerini Avm’nin içerisine alıyor. Bulunduğu yerin doğasının sizlere sunduğu ferahlatıcı etkiden bu sayede çok güzel bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Enerji tasarrufu sağlayan extraclear camlar doğayla dost bir yapı olma özelliğini de koruyor. OneTowerAvm’de iç mekanlar kadar dış mekanların da özenle tasarlanmıştır. Ayrıca alışveriş alanları kadar yeme-içme ve gezinti alanları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Avm, sadece konut kullanıcıları ve alışveriş yapacak kişileri değil, tüm Ankaralıların bir buluşma noktası olarak 360 derece kent manzarası eşliğinde bir araya gelmeye davet ediyor.

 

OneTowerAvm Tasarımı

Dünya mimarlığı listelerine adını yazdırmış önemli şirketlerden birisi olan Tabanlı oğlu Mimarlık imzasını taşıyan OneTowerAvm Ankara Shopping Center olma özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Alışveriş merkezininçizimi, ziyaretçilerine ferah bir iç tasarım, göz alıcı bir dış çevre, geniş koridorlar ve ilgi çekici bir ortamla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
Ankara’nın ilk konut ve alışveriş merkezi olma vasfını taşıyan alışveriş merkezi Ankara ilinin mimari özellikleriyle en nitelikli ve eşsiz bir AVM olma konumunu da koruyor.Türkiye’nin en sıcak Avm’si olmayı hedeflemekte ve bu hedefe doğru hızla ilerlemektedir. İnşa edilen tüm AVM’ler birbirine benziyor. İnsanlar genelde vakit geçirmek için böyle mekanları tercih ettiği için cazibe merkezi olması gereken alışveriş merkezleri, yapısında kullanılan malzemelerden dolayı soğuk bir görünüme sahipler. Fakat OneTower AVM bu imajı yıkmıştır. Alışveriş tutkunlarının tercih edeceği sıcak bir adres olmakla birlikte, insanların ailece keyif alabileceği bir alışveriş merkezini hayata geçirme amacını taşımaktadır
 

Evinizde Gibi Hissedin

Ankara’nın en görkemli yaşam projelerinden biri olan OneTower AVM, toplamda 4 katlı ve 100’e yakın mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir. OneTower konutlarına 5 dakikalık mesafede 2 yüz bin kişiye alışveriş ve etkinliklerden faydalanma imkânı tanırken, farklı mesafelerden gelenler ile bu sayı 8 yüz bin kişiye kadar artış göstermektedir.
AVM inşaatında kullanılan malzemeler özenle seçilmiştir. Ahşap kaplamaların öne çıktığı iç dekorasyonda, yeşil ve su ile bütünleşmiş iç mekanlar evinizde gibi hissetmenizi sağlıyor.
Alışveriş ve yaşam merkezi lafının hakkını veren ve bu tarz yerlerin soğuk görünümünü yıkmak için ahşap kaplamalarla zenginleştirilmiştir. İçerisinde bitkilere de yer vererek samimi ve keyifli bir ortam oluşturulmuştur. Bu ve birçok güzellik sayede konuklar hem kaliteye ulaşacak, hem de kendilerini evlerinde gibi hissederek keyifli bir alışveriş imkânı bulacak.


 
YORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik


  Editörün Seçtikleri

  Çok OkunanlarBumerang - Yazarkafe